ثبت نام
پاسخ 1 : گواهینامه اصل (الکترونیکی) 10 روز کاری پس از برگزاری کنفرانس از طریق ایمیل ارسال خواهد شد. گواهینامه اصل(پستی)20روز کاری پس از برگزاری کنفرانس از طریق پست ارسال خواهد شد.
پاسخ 2 : ابتدا می باید در کنفرانس ثبت نام کرد، سپس با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور، می توان مقاله را در بخش مربوطه ارسال نمود. شایان ذکر است قبل از ارسال مقالات خود فرمت نگارش مقالات را در صفحه اصلی سایت دانلود نمایید و مقاله خود را بر اساس آن تنظیم وارسال فرمایید.
پاسخ 3 : برای آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نیازمند به دریافت نتایج داوری زودهنگام و اخذ گواهی پذیرش اولیه مقالات ارسالی خود هستند، امکان داوری زودهنگام و دریافت گواهی پذیرش را فراهم نموده است.جهت داوری زودهنگام درخواست خود را از طریق ثبت تیکت ارسال بفرمایید، پروسه داوری زودهنگام بین 1 تا 2 روزکاری زمان میبرد جهت دریافت گواهینامه زودهنگام نیز پس از اعلام نتیجه داوری و ثبت نام نهایی(پرداخت هزینه )درخواست خود را مبنی بر دریافت گواهینامه زودهنگام از طریق ایمیل و یا ثبت تیکت ارسال بفرمایید.گواهینامه زودهنگامه حداکثر 2 روز پس از ثبت درخواست به ایمیل صاحب پنل ارسال خواهد شد.
پاسخ 4 : انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش کنفرانس واقع گردیده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: ۱- مقالات علمی – پژوهشی، ۲- مقالات علمی – ترویجی، ۳- مقالات علمی – مروری، ۴- مطالعات موردی، ۵- مقالات تحلیلی
پاسخ 5 : خیر، دقت داشته باشیدقبل از واریز وجه نویسنده مسئول کلیه نویسندگان را درجریان ثبت نام قرارددهد، پس از واریز وجه ثبت نام به هیچ وجه امکان استرداد(پس دادن وبرگرداندن وجه ثبت نام) وجود نداشته وفرد نویسنده مسول حق هیچگونه اعتراضی ندارد، پس دقت لازم و کافی وهماهنگی خود جهت ثبت نام وواریز وجه داشته باشید
پاسخ 6 : دبیرخانه همایش کلیه مقالات پذیرفته شده وتایید شده توسط کمیته علمی را به صورت تمام متن و کامل در کتاب الکترونیک مجموعه مقالات چاپ می نمایید.
پاسخ 7 : مقالات تهیه شده به زبان فارسی و انگلیسی در civilica نمایه می شوند و به هر مقاله کد اختصاصی و یکتای COI تعلق میگیرد . زمان نمایه سازی مقالات در پایگاه حداکثر 45 روز کاری پس از برگزاری کنفرانس خواهد بود .
پاسخ 8 : خیر در هنگام ارسال مقاله نیازی به واریز وجه ثبت نام نیست، و شما می بایست بعد از پذیرفته شدن مقاله خود واریز وجه انجام دهید، زمان واریز وجه براساس تاریخ های مهم کنفرانس می باشد.
پاسخ 9 : شما می توانید به صورت غیرحضوری در همایش ثبت نام کنید،دبیرخانه همایش برای افرادی که به هردلیل اعم از مسافت طولانی وعدم امکان حضور در همایش را دارند تدابیری را جهت پذیرش مقاله این عزیزان به صورت غیرحضوری فراهم کرده است، هیچگونه تفاوتی مجددا تاکید میگردد هیچگونه تفاوتی بین گواهینامه حضوری و غیرحضوری وجود ندارد و در گواهینامه افراد غیرحضوری ومستندات آنها کلمه غیرحضوری نیز درج نخواهد شد.
پاسخ 10 : هیچگونه تفاوتی درگواهینامه مقالات سخنرانی(شفاهی) وپوستری وجود ندارد فقط افرادی که مقاله آنها سخنرانی است باید پاورپوینت تهیه ومقاله خود را در حداکثر 15 دقیقه به صورت سخنرانی ارایه و ارسال نمایند مقالات پوستری نیز می بایست راهنمای تهیه پوستر سایت را دانلود و پوستر را تهیه نمایند.
پاسخ 11 : هرمقاله برای 2 داور مرتبط با محور انتخابی شما ارسال میگردد اگر یکی از داوران مقاله را بپذیرد و داور دیگرمقاله را رد کند مقاله به داور سوم ارجاع داده می شود؛ هر مقاله می بایست جهت قبولی درهمایش از 2 داور پذیرش بگیرد، نحوه ارایه مقالات به صورت سخنرانی(شفاهی) وپوستری و چاپ در مجموعه مقالات می باشد، حداکثر زمان داوری 5 روز کاری می باشد وداور ملزم است که پاسخ مقالات را اعلام نماید، در صورتی که مقاله ای نیاز به اصلاح داشته باشد ویا رد گردد دلیل رد مقاله و یا اصلاحات به نویسنده مسئول اعلام میگردد.
پاسخ 12 : هیچ محدودیتی در ارسال مقاله وجود ندارد.
دومین کنفرانس بین المللی مطالعات نوین در علوم انسانی، علوم تربیتی، حقوق و مطالعات اجتماعی و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی ؛ با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی و پژوهشی در تاریخ20 آذر 1401 برگزار می شود. در این راستا از تمامی اساتید، دانشجویان، محققان، متخصصان، صاحبنظران و علاقمندان محترم جهت ارسال مقالات و آخرین دستاوردهای پژوهشی خود دعوت به عمل می آورد تا تاریخ 15 آذر 1401 نسبت به ارسال از طریق پنل کاربری اقدام نمایند.
پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ

پژوهشگران گرامی؛ پاسخگوی سوالات شما عزیزان از طریق واتساپ هستیم !


جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک نمائید !